יום חמישי , אוקטובר 19 2017

נציגת Optoma בישראל מזמינה אתכם להתארח בביתן החברה ב-ISE 2017

Optoma – מותג המקרנים עטור הפרסים וחברת אוריקון – הנציגה הרשמית של המותג בישראל, מזמינים אתכם להתארח בביתן 1-H120 ולהיות בין הראשונים באירופה שייחשפו למקרן הלייזר 4K החדש של החברה, ביתן התצוגה של אופטומה יחולק השנה ל- 4 מתחמים שונים בהם יוצגו לא מעט פתרונות ומוצרים חדשים: מתחם החדשנות, מתחם הקמעונאות, מתחם המיפויים ומתחם הקולנוע הביתי.

במתחם החדשנות תציג החברה לראשונה את מקרן הדגל החדש שלה 4K500 אשר לדברי החברה מתוכנן למנוע תופעות של Alignment בכדי לקבל תמונה איכותית ומדוייקת ומבוסס, בניגוד לטכנולוגיות אחרות, על Single-Chip DLP. שבב ה- DLP 4K UHD מספק יותר מ-8 מיליון פיקסלים למסך באמצעות 4 מליון מראות זעירות כאשר כל מראה מסוגלת לנוע יותר מ-9000 פעמים בשנייה ומאפשרת ליצור 2 פיקסלים מובהקים בכל פריים בכדי לייצר תמונה באיכות 4K UHD אמיתית.

מקרן הדגל של אופטומה אוריקון Optoma-4K500
במתחם ה- Retail תציג החברה את מקרן הלייזר קצר הטווח החדש – ZH400UST כאשר באמצעות איחוד תמונה מושלם של 4 מקרנים תוצג תמונה גדולה במיוחד. לדברי החברה, המקרן החדש מתאפיין בעוצמת הארה חזקה של 4000 לומנס המסוגלת לייצר תמונה בהירה ללא פשרות.
UHD60 מקרן אופטומה
במתחם ה- Mapping ייערכו  2 הדגמות לפתרונות ה-Mapping של אופטומה בנוסף להתנסות באפליקציית ה-Mapping החדשה של החברה. במתחם הקולנוע הביתי תציג החברה את המגוון הגדול והמרשים של מקרני הקולנוע הביתי, בין היתר גם את מקרן ה-4K החדש מדגם UHD60.

כמדי שנה, יגיעו מאות מבקרים ישראלים לתערוכה הגדולה והחשובה בענף, נציגי חברת אוריקון, לצד המנהלים הבכירים של חברת Optoma ישמחו לראותכם, להציג בפניכים את מגוון הפתרונות החדשים ולענות על כל שאלה. לתיאום פגישה אישית ניתן לפנות במייל לרוני ליטמן rony@oricon.co.il