יום שישי , אוקטובר 20 2017

חברת קרמר תערוך השבוע השתלמות בת יומיים בנושא AV Over IT למנמ"רים ומנהלי IT בארגונים

בסימן AV Over IT, תערוך יצרנית האודיו וידאו הישראלית – בינ"ל קרמר אלקטרוניקה במהלך השבוע השתלמות בת יומיים ללקוחות קיימים ופוטנציאליים של החברה בנושא התממשקות עולמות ה-AV וה-IT. לדברי החברה מטרת ההשתלמות הינה הכנה של המשתתפים למגמה העיקרית בעולם ה- Pro AV כיום, במסגרתה ישנה התממשקות בין התשתיות והפתרונות של עולמות ה-AV וה-IT.

דיוויד מרגולין, מנהל השיווק העולמי של קרמר מסר ל-AVmaster: "משום ההליכה של עולם ה-AV לכיוון ה-IP נוצר פער הולך ומתרחב מצידם של אנשי האודיו וידאו המסורתיים וכמו כן נדרשת הכרות של אנשי ה-IT בארגונים עם פתרונות AV, אנו סבורים כי במסגרת השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו, חובה עלינו להעניק לאנשי המקצוע כלים, הכנה מתאימה וידע מקצועי בכדי לאפשר ולסייע להבנה של סביבת ה-AV המשתנה. הקורס הינו חלק מתכנית הדרכה עולמית בשם Kramer Academy אשר תעניק הכשרות מקצועיות והוא נבנה בין היתר כמענה לבקשות שעלו מהשטח. בקורס הנוכחי צפויים להשתתף מנמ"רים ומנהלי IT מארגונים מובילים בארץ".

תכנית הקורס המגוונת כוללת הרצאות של אנשי מקצוע בחברת קרמר ומחוצה לה והיא כוללת  סקירות של מושגים ופתרונות במגוון תחומים: הוידאו הדיגיטלי, עולם האודיו, כבילה, מחברים וממשקים, התמודדות עם בעיות נפוצות בעולם הדיגיטלי, AV over IP ועוד לצד הדגמות של פתרונות קרמר והצצה לסל המוצרים העתידי של החברה.

הקורס יתקיים במלון לאונרדו ביץ' בתל אביב בימים שלישי ורביעי ( 28.2 – 1.3) בין השעות 8:30 – 17:30. לפרטים ומידע נוסף: www.KramerAV.com/AVIT

האזינו לדיוויד מרגולין מציג את אסטרטגיית AV Over IT של קרמר במהלך תערוכת ISE 2017 באמסטרדם